ZASE ty monterky :-)

22. 11. 2015 | † 22. 11. 2015 | kód autora: SBh

 Deník začínající ŠvadLenky aneb zpověď začátečnice v krizi...
Zdravím děvčata...dnes byl náročný den a dříve jsem se k tomu nedostala. Nešila jsem, ale to neznamená, že to nebude o šití.
Nad čím přemýšlíte, když šijete? Já někdy na docela obyčejné věci a někdy to jsou fakt uchýlárny. Jednou jsem si šila na overlocku a mě napadlo, jestli už někdo skončil v nemocnici s pořezaným prstem od overlocku. Ona je to trocha deformace povoláním. Jsem zdravotní sestra. A někdy jsem deformovaná moc. Jednou jsem svému kamarádovi řekla, když jsem pozorovala jeho žilnaté ruce: Do tebe by se ale dobře píchalo - i poslepu. Neváhal a odpověděl mi: No jak tak na tebe koukám, tak to tebe by se píchalo taky dobře Emotikona grin Od té doby raději říkám - odebírat krev. 
Tak jsem si pomyslela, co kdyby mě to pořezalo, no co bych holkám a kolegyním na centrále řekla. Pořezala jsem se na overlocku, většina by asi ani nevěděla, co to je a doktor by se ptal: JAK SE TO PÍŠE ??? a ještě by to stejně zmrvil.
Mám čilé děti a dávám si obrovský pozor, aby se něco nestalo, ale napadlo mě, co bych dělala, kdybych je našla přišitý ke stroji. Sestersky by se cizí předmět neměl z rány jako vytahovat, ale maminkovsky, kdo má to ječící děcko poslouchat. Zapošívat ho taky nebudu.Tak bych to asik vytáhla. Následně třeba vypárala, pokud by teda stihlo udělat pár stehů.
Ony moje děti jsou vcelku experti na všechno. A navíc u nás je to složitý, jako všechno. Manžel i já jsme měli jedno dítě z předchozího vztahu, Stmelili jsme naším společným. Takže to u nás funguje stylem: Moje a tvoje děti, bijou naše děti. Pozor...všechno jsou to kluci. Takže, když se to u nás sejde, tak testosteron tu lítá od zdi ke zdi a mě vstávají vlasy hrůzou na hlavě a divím se, že mi z těch 4 ještě nazačaly růst vousy.
Soused mi dnes povídá: Mám pro tebe kšeft. Spokojen se spravováním montérek, chce spravit další. 
Vysvětlete mi někdo, jak to ti mužský dělaj. Jsou rozthaný buď na zádeli a nebo mezi nohama. Vždycky přijdou, stojí jako vydojená krává, koukají jako zoufalej lyžař bez sněhu a řeknou, že ZASE, ZASE mají roztržený monterky.
No já nevím, to jsou aktivní jako gutalax, nebo co??? Nejhorší na tom je to, že to NEDOKÁŽOU vysvětlit. Kdyby měli srdce v kalhotech, už by ho neměli, protože když oni něco ztratí, už to nenajdou, nebo nejlíp řeknou, že VY jste jim to schovali. No tak hlavně, že to mají na koho svést.
Zajímalo by mě, co by říkali, když bychom na těch místech chodily roztrhané my ženy Emotikona grin Asi provedu průzkum a dám vědět, jak to dopadlo.
Takže zítra pospravuju montérky. A pustím se i do jiného šití, protože overlock můj šikovný švagr spravil.
Dnes už mám hlavu, jak pátrací balón, byli jsme na oslavě, ale o tom až zítra a půjdu do hajan, ale před tím musím vypustit tu malou stále tekoucí studnu a NEBO NE - nechám jí spát s tatínkem Emotikona grin
Dobrou noc. A šití zdar.


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky zabava

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.